Dobry konkurs 2014: można już głosować, można jeszcze wysyłać!

Dobiegł końca ogłoszony w konkursowym obwieszczeniu termin wysyłania zgłoszeń: limeryków i relacji konkursowych na tegoroczny Dobry konkurs. Na zalinkowanej już trzeci raz stronie konkursowej znajdziecie ponumerowane zgłoszenia na które już teraz można oddawać głosy!

Co ważne, można jeszcze wysyłać swoje zgłoszenia! Dlaczego?


WERSJA OFICJALNA

W związku z ogromnym zainteresowaniem, niegasnącym entuzjazmem uczestników i powtarzającymi się 8 razy na dobę prośbami, by wydłużyć ostateczny termin przesyłania relacji z podróży i limeryków, na prośbę ludu i narodu przesuwamy limit czasowy z 30 kwietnia na 15 maja! Łuhuuu! Wiwat!


WERSJA zawierająca niezerową ilość PRAWDY

Co wy sobie, przepraszam bardzo, jaja robicie? Tylko pięć zgłoszonych relacji? Nie żebym narzekał, ale w zeszłym roku było osiemnaście. Zresztą, pięć relacji to jest dokładnie tyle, ile jest nagrodzonych miejsc w konkursie, i co, tak pozwolicie by ci, co zgłosili te 5 relacji, tak po prostu zgarnęli sobie nagrody bez walki? I to jakie nagrody! Kurs pilota wycieczek, wiza do Rosji, książki, festiwale, cuda na kiju! No wiecie co, naprawdę, człowiek się stara, film nakręcił, żeby Was zachęcić do udziału, a Wy mi nawet limeryka nie napiszecie podróżniczego? A ja tak bardzo lubię limeryki! Ej, zasmucacie mnie, Towarzyszu Czytelnik, zasmucacie! Leń jesteście i tyla.

Ostatecznie, jak już opisałem wyżej, wygląda na to, że w tym roku nagrody zdobyć jest łatwiej niż zwykle, a więc do pracy, do relacji i limeryków! Wiwat!

Jak wyślesz relację, to Ksenia Degielko da ci cukierka!

Komentarze

Popularne posty