Dobry konkurs 2014: WYNIKI!

Po przeliczeniu ośmiokrotnie wszystkich głosów, Komisja Kontroli Gier i Zakładów z niekłamaną przyjemnościa ogłasza wyniki Dobrego konkursu 2014:

W kategorii relacje z podróży:
1. La Ruta Kajtostany z relacją O pewnej drodze
2. Anna Maria Piskorz - Wermacht i gwiazdy
3. Zdzich Rabenda - Islam na luzie: w świecie Alawitów
4. Przemysław Supernak - Samozwańczy przewodnik po Maroko
5. Arek Braniewski - Kolczyki z La Paz

W kategorii limeryki:
1. Kasia Rycerz

Młode dziewczę z Dębowej ulicy
wyszło z domu mimo nawałnicy
za rogiem stoi bar BEST*
i piwo i joga jest
niech Wojtek wróci z zagranicy


2. Bożena Ganczarek (pseudonim MAMA)
3. Peron4.pl

*Bar best mieści się w Krakowie przy ulicy Dębowej i należy do tych magicznych miejsc, z których składa się magiczny Kraków, do miejsc, do których nie dotarli jeszcze hipsterzy! Ty możesz być pierwszy! Lokalizacja znana również z zagadek Wolnego Roweru.

Nagroda specjalna od Slot Art Festival ufundowana w ostatniej chwili dla tego, kto uzbiera najwięcej spośród zwycięzców obu kategorii przypada autorce najlepszego limeryki - Kasi Rycerz.Zwycięzcom serdecznie gratuluję i proszę o zgłoszenie się po nagrody (system przyznawania nagród jest skrupulatnie opisany na stronie konkursowej), a wszystkim, tak autorom jak i głosującym dziękuję za udział!Druga część podsumowania jest odrobinę mniej radosna: w tym roku na leczenie Dominiki udało się uzbierać jedynie 306,78zł, czyli odpowiednio 4 i 3 razy mniej w porównaniu do edycji konkursu z poprzednich lat, 2012 i 2013. Ponadto liczba zgłoszonych relacji znacznie spadła, i to pomimo atrakcyjniejszej niż zwykle głównej nagrody no i mojego wspaniałego filmu promocyjnego ;-). Wszystko to przekonuje mnie, że taka forma konkursu i jednocześnie pomocy przestała być atrakcyjna, wobec tego ogłaszam wszem i w obec, że niniejsza, trzecia edycja Dobrego konkursu była ostatnią. I co w przyszłym roku? A nie wiem, może wymyślę coś nowego, zobaczymy.

jedz wiórki.

Komentarze

 1. Szkoda, że tak mało zebraliśmy... Tyle pracy, nagród a efekt rzeczywiście mizerny. Wojtek się spisał, a my daliśmy plamę. m. B.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aj no bez przesady, nie ma co obwiniać ludzi, nie ma co obwiniać kogokolwiek. Po prostu konkurs jest mało atrakcyjny, nienowoczesny i niemłodzieżowy i takie tam. Albo po prostu: znudził się odbiorcom. I trzeba iść dalej, robić coś innego, nowego : ). Pa'delante, no pa'tras ; ).

   Usuń
 2. może potrzeba by było dłuższego czasu na głosowanie?.. nie wiem. wielka szkoda :(

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komantarzopisarze proszeni są o się podpisanie!

Popularne posty