Zdjęcia z Iranu

Hoho! Wykonałem tytaniczną pracę i wybrałem z 1150 zdjęć jakie zrobiłem w Iranie (podczas mej ostatniowakacyjnej autostopowej włóczęgi) jakieś reprezentatywne 180. Było trudno, walczyłem ze sobą (a to najtrudniejsze) niczem lew. Koniec końców nie zawsze są to zdjęcia najpiękniejsze, ale - zdaje mi się - reprezentatywne właśnie i na swój sposób interesujące. Nie jest może pięknym zdjęciem mur byłej ambasady USA w Teheranie, ale chyba jest 100 razy bardziej interesujący niż kolejne zdjęcie przepięknych swoją drogą pałacy w Kashanie. Tak tak. Oglądajcie:

Komentarze

 1. szkoda, ze tak malo zdjec wrzuciles, ale calkiem fajne sa ;)

  pzdr,
  ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem czy ktokolwiek znalazłby na tyle wytrwałości żeby przejrzeć całe 1150 ;). A więcej zdjęć będzie niedługo, tzn. z Karabachu, Abchazji, Tuszetii i Kazbeka : )

  OdpowiedzUsuń
 3. ja mam twardką dupę, obejrzę wszystkie! :D
  tak mi się przypomniało, że m. in. nasza Studencka Agencja Fotograficzna Jamnik /srOlsztyn się kłania/ i Studencki Klub Turystyczny współorganizują II Ogólnopolski Studencki Festiwal Podróży "Kormorany".... tutaj adres strony=> http://osfp.uwm.edu.pl/
  Cała impreza wygląda trochę jak Kolosy, tylko uczestnicy są studentami. Fajnie by było, gdybyś nas odwiedził (impreza w kwietniu, ale zgłoszenia w lutym). ;)
  pzdr,
  ewa

  OdpowiedzUsuń
 4. Heh, dzięki za zaproszenie. Chętnie odwiedziłbym miłe mi warmińsko-mazurskie strony, ale tak mniej więcej od lutego do czerwca będę się gnieździł w Szwajcarii.

  A co do zdjęć wszystkich to pomyślę o ich dodaniu, może w jakiejś słabszej jakości żeby nie pożerało za dużo miejsca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Amazing pictures! Makes me miss Iran more than ever :)

  Cheers!
  Ásta

  OdpowiedzUsuń
 6. zawsze możesz sobie zrobić kilka dni urlopu w Olsztynie ;)
  ewa

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komantarzopisarze proszeni są o się podpisanie!

Popularne posty