Konkursy inne - reklama nieomal

Wiadomo - pośród konkursów Dobry konkurs na fizyku-w-podrozy.blogspot.com jest najlepszy, nie ma się co oszukiwać. Są jednak inne konkursy które prowadzą różni mili ludzie, do których to konkursów Was zachęcam:

Cyklofotografia
czyli konkurs odbywający się w ramach Święta Cyklicznego i zaprasza do niego Marcin:


"Masz ciekawe zdjęcia rowerowe? Może spędzałeś majówkę na wycieczce rowerowej? Z pewnością miałeś ze sobą aparat lub telefon z aparatem. Zajrzyj do swojej galerii, może znajdziesz tam niebanalne cyklofotografie. Tak? Pochwal się nimi z innymi rowerzystami! Oprócz niegasnącej sławy możesz też zdobyć nowy rower miejski. Przeczytaj koniecznie o konkursie fotograficznym Święta Cyklicznego. "
 
W tym tygodniu (13 maja) mija termin nadsyłania zgłoszeń - nie przegap!
 
Marcin wziął udział w Dobrym  konkursie. Wziął udział... Ba, zajął zaszczytne piąte miejsce! Stwierdziłem, że nie będę gorszy i też już zgłosiłem swoje propozycje na Cyklofotografię (można wysłać całe 5 zdjęć), są tu. A Wy?
 
Rowery pomarańczowe

Paragoniada: 3 edycja konkursu na Paragon z Podróży
To już trzecia edycja konkursu blogerów roku Roku Pańskiego 2011. Są tak popularni, że chyba już wszyscy wiecie o tym konkursie, ale tak na wszelki wypadek informuję. Trzecia edycja jest o tyle wyjątkowa, że nagroda główna jest wręcz kosmicznych rozmiarów. Wszystkie informacje znajdziecie o tutaj. Jeszcze nie sporządziłem swojego paragonu, ale sporządziłem ich już całą masę w edycjach poprzednich. Jakbyście chcieli zobaczyć o co chodzi z tym paragonem na moim lichym przykładzie to np. tu jest paragon z Gorganów a tu z mej zeszłorocznej podróży po Iranach, Abchazjach i innych takich. Także tego. Bierzcie kasy fiskalne i róbcie paragony.

Komentarze

  1. A ja nie wiedziałem o obu. Dzięki!

    OdpowiedzUsuń
  2. Szlag, no to Witek wygra Paragon... Może chociaż w zdjęciach coś ukąszę ; )

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komantarzopisarze proszeni są o się podpisanie!

Popularne posty