Pomożecie ; D ?

Żeby było sprawiedliwie: ja już organizowałem konkurs, tak, mieliście swoje pięć minut, mogliście sobie coś wygrać. Teraz moja kolej, ja też lubię wygrywać ;-)!

Pisałem Wam już o konkursie Cyklofotografia, w każdym razie zdarzyło się tak, że 4 z 5ciu zdjęć jakie wysłałem na ten konkurs (odbywający się w ramach krakowskiego Święta Cyklicznego) zostały zakwalifikowane do finału. I oprócz tego, że jacyś wykwalifikowani fotografowie będą je oceniać, istnieje także nagroda publiczności, którą możecie przyznać "lubiąc" zdjęcia w konkursowej galerii na fejsie (więcej o tym tu). To co, pomożecie ;-)?

Moje skromne zdjęcia:
Re-cycling
Rowery pomarańczowe
Bo rower to przede wszystkim dobra zabawa!
Iran: rowerem na bazar

Zwłaszcza w szczególności polecam głosować na mój własnoręcznie i własno-rowerowo-powypadkowo wykonany żyrandol (patrz zdjęcie Re-cycling)! Żyrandol, ba, kandelabr!

Nade wszystko jednak zachęcam Was do udziału w Święcie Cyklicznym czy w ogóle po prostu do tego, byście zmienili samochód/motór/tramwaj/autobus/trolejbus/konia/osła na rower - jedyny słuszny, efektywny, szybki, zdrowy, niezawodny i odlotowy pojazd do poruszania się po mieście! Bo pamiętaj: zawsze kiedy jedziesz samochodem, yyy tzn. stoisz w korku w mieście to ten korek jest spowodowany właśnie przez Ciebie!
Re-cyclingKomentarze

 1. No matko, wiedziałem...
  Nie to masz lubić, tylko zdjęcia ;-))

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja nie mam "Fejsa", nie mam jak lubić. Ale może spróbuję telepatycznie zmusić innych do lubienia. Będę jak Profesor X w X-menach;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie mam prywatnego fejsa, fejsa ma tylko strona"fizyk-w-podrozy.blogspot.com" ;-)

   myślę, że głosy ludzi bez fejsa powinny się liczyć za osiem!

   Usuń
  2. Rozumiem, że głosowanie fejsowe jest pewnym ograniczeniem, ale wydaje mi się że w ten sposób i tak będzie wystarczająca próbka statystyczna, żeby wybrać uczciwie. A może ludzie z FB to nie jest jednak dobra grupa reprezentacyjna..?
   A strony typu fizyk-w-podróży nie moga lubić zdjęć innych stron ;)?

   Usuń

Prześlij komentarz

Komantarzopisarze proszeni są o się podpisanie!

Popularne posty