Dobry Konkurs 2013 - rozstrzygnięcie

Z deszczowym majowym łikendem wjechaliśmy w rozstrzygnięcie Dobrego Konkursu 2013. Z małym poślizgiem - bo wczoraj dopiero wróciłem z wielkiego lasu zwanego Roztoczem - publikuję wyniki zaciętej rywalizacji.

Na początek jeszcze odrobina obowiązkowego nudziarstwa: dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom za pracę włożoną w ciekawe zgłoszenia, dziękuję również głosującym za hojność, bo w tym roku udało się zebrać aż:
1087,10zł

czyli łącznie z sumką z zeszłorocznej edycji zebraliśmy wspólnie kasę (prawie)wystarczającą, na zafundowanie miesięcznego leczenia stwardnienia rozsianego. Dużo? Mało? Wyobraźcie sobie: zafundowaliśmy - można powiedzieć - miesiąc w miarę normalnego życia, w miesiąc można wiele rzeczy zrobić. To chyba jednak dużo, nie?

No ale przejdźmy do listy ośmiu nagrodzonych zwycięzców:

1. Afryka nie Kolumbia - Kasia z daleka
2. Autostopem do Turcji, czyli ferie w Stambule - Emilia z ciepłych krajów w zimie
4. Jest brudno, jest kolorowo, jest świetnie! - czyli Martyna meksykańsko
7. Pociąg do roweru – Pomorz(ż)e  - Ola rowerowo i rodzinnie
8. Przejście graniczne Medyka – Szegini podczas wyprawy na Krym 2011 - Stach o początkach grubszej podróży w dal, prawdopodobnie siną
Serdeczne gratulacje!

Zwycięzców proszę o kontakt w sprawie wyboru i wysłania nagród (ich spis i zasady wyboru są spisane na stronie konkursu). Jak ktoś z Krakowa to najlepiej odbiór osobisty ;-).

Jakby komuś się przypadkowo spodobało to przelewanie pieniędzy i chciał dalej pomagać Dominice w leczeniu, np. jednorazowo albo nawet zrobić sobie zlecenie stałe i przelewać miesięcznie jakąś kwotkę, to dane przelewowe znajdują się tutaj (klik), zachęcam!

Na koniec jeszcze podziękowania dla tych, którzy wspomogli konkurs nagrodami i siłą medialnego przebicia, a byli to: Wydawnictwo Czarne, Wydawnictwo Turystyczne Agencja TD, Wydawnictwo Bezdroża, Wydawnictwo Karakter, miesięcznik Manko, Peron4, Folkowisko, SLOT Kraków oraz Imprezy Podróżnicze.
Komentarze

Popularne posty