Slajdowisko na Nowy Rok! 04.01.2012, 20:00

Prawie że równo miesiąc temu wygłosiłem slajdowisko u matematyków. Wtedy niektórzy utyskiwali, że daleko, że tak w południe, że matematycy dłubią w nosie i trochę obciach siedzieć z nimi w jednej sali... A więc dla tych wszystkich malkontentów postarałem się o zorganizowanie kolejnego slajdowiska!

Zaprasza na nie Klub Podróżników ATLANTYDA, który organizuje cotygodniowe spotkania tego typu. Zapraszam oczywiście wszystkich bardzo serdecznie, obecność obowiązkowa. Istotne informacje:


data: 04 stycznia 2012  (śmiesznie tak, nie? dopiero 2011 był a tu hyc! i 2012)
godzina: 20:00
miejsce: Artefact Cafe
adres: Topolowa 40, Kraków (to jest niedaleko dworca pekape, albo jak ktoś bardziej w kulturę idzie to niedaleko opery, albo jak ktoś bardziej w rośliny to do botanicznego też nie daleko, jak tramwaje to mogilskie, jak ktoś studiuje na UEKu to już całkiem, a jak...)

A teraz specjalnie się nie wysilę i skopiuję info ze strony Atlantydy:

Wojtek Ganczarek [czyli że ja niby] zaprasza nas w swoją podróż autostopem i bez stereotypów [ja Was w żadną podróż nie zapraszam, tylko na slajdy, w podróż sami se jedźcie].

Wyjątkowo w środę* wyjątkowe opowieści z podróży po Islamskiej Republice Iranu, pozostającym w konflikcie Górskim Karabachu i Abchazji – separatystycznym quasi-państwie. Wszystko to oczywiście autostopem i po minimalnych kosztach. Na koniec mały poradnik: jak zdobyć pięciotysięczny Kazbek w jeansach.

Więcej też na blogu Wojtka http://fizyk-w-podrozy.blogspot.com [to ta strona, jesteście na niej, to już zupełnie tak jakbyście byli sławni!]

Zapraszamy!

*wyjątkowo w środę bo oni zwykle mają te swoje spotkania w poniedziałki, ale ich przekonałem, że w poniedziałek 2 stycznia to słuchacze mogą być trochę nie w formie, to dobrze im powiedziałem, nie?

P.S. jest nawet jakieś wydarzenie na FEJSIE do którego można się dołączyć czy zrobić inną czynność na której się nie znam: www.facebook.com/events/167688989999997/

Komentarze

  1. To ja może przyjdę, jak nie zapomnę. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. A będzie jeszcze jakieś slajdowisko w innym terminie?:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Szczerze wątpię, a to z tego prostego powodu, że niedługo wyjeżdżam na długo. O. Więc lepiej przyjść teraz!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komantarzopisarze proszeni są o się podpisanie!

Popularne posty