Niedługo kończy się głosowanie (i rozliczanie z US + znajdź Wally'ego)

Ten post jest niezwykle złożony. Po pierwsze chciałbym nim przypomnieć, że kwiecień ma się ku końcowi i wszystko to, co się z tym wiąże. Ale na koniec w nagrodę będzie zabawa z dawnych lat - znajdź Wally'ego! Czyli tak:

1. Z końcem kwietnia mija termin głosowania w Dobrym konkursie - został już tylko tydzień! Co za tym idzie - zbliża się wielkie rozstrzygnięcie. Nagrody: książki Wydawnictwa Czarnemapy i przewodniki Wydawnictwa Turystycznego Agencja TD, mydełka Nasycalni Marzeń oraz szwajcarski ser i islandzkie słodycze już trzęsą się z niecierpliwości w paczkach, czekając na chwilę, gdy będą mogły poszybować do zwycięzców.

Dlatego jeśli jeszcze nie zagłosowałeś Czytelniku drogi - zagłosuj (zobacz jak to zrobić)! A jeśli Ty, kandydacie na nagrodę, nie jesteś jeszcze pewny czy wygrasz - informuj swoich znajomych jak ich tylko spotkasz (a także na fejsbukach, naszych klasach czy odnoklasnikach) aby głosowali na Ciebie!

Wyjaśnienie. W związku z pojawiającymi się pytaniami chciałbym poinformować, że głosowanie jest całkowicie tajne, anonimowe. Jako organizator konkursu nie mam dostępu do danych osobowych głosujących, jednym słowem: nikt się nie dowie kto na kogo głosował. Z czego wniosek również taki, że nie ma żadnych przeszkód w tym, żeby głosować na siebie czy żeby głosować wielokrotnie na różne osoby. W ogóle żadnych przeszkód nie ma. Keine Grenzen.

2. Z końcem kwietnia mija termin rozliczania się z Urzędem Skarbowym (wiem, że już przypominałem, ale warto przypomnieć raz jeszcze). W związku z czym jeśli jeszcze nie wpisałeś Czytelniku drogi niczego w rubryczce o 1% podatku, to Ci taką radę dam, żeby pomóc tym jednym procentem Dominice, którą wspomagamy w konkursie:

W rocznym zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryczce podaj nazwę organizacji "Dobro Powraca – Fundacja na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane" oraz numer jej wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego: 0000338878 a także jako cel szczegółowy, imię i nazwisko czyli Dominika Stryjewska.

Chociaż właściwie w tym roku już się chyba nie wpisuje nazwy organizacji, tylko numer KRS. Przynajmniej ja tak miałem w swoim egzemplarzu PIT. No, bo ja już się rozliczyłem, a Ty?

3. Znajdź Wally'ego! Pamiętacie? Dzięki spostrzegawczości Kingi mam dla Was kolejną zagadkę z tej serii. W moim wydaniu jednak będzie to edycja nie rysunkowa, a filmowa. Wally co prawda zmienił sweterek z czerwono białego na biało niebieski, ale i tak rozpoznacie go bez trudu. Film nakręcony podczas rowerowego szaleństwa z Lozanny do Château-d'Oex przez Gruyères, w samym Gruyères właśnie. A więc: w której sekundzie pojawia się Wally?

Komentarze

  1. 22! Jaka jest nagroda?

    OdpowiedzUsuń
  2. Nooo...satysfakcja i uscisk reki prezesa ;p?
    Pozdrawiam z Malty!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komantarzopisarze proszeni są o się podpisanie!

Popularne posty