Nabór do Dobrego konkursu zakończony (ale...) !

Nadszedł dzień 15 kwietnia. Napłynęło 18 zgłoszeń do Dobrego konkursu, ale jeszcze do końca kwietnia trwa głosowanie, więc głosujcie zajadle (zobacz jak głosować)!

Zgodnie z regulaminem powinienem właściwie zakończyć nabór do konkursu, ale jak ktoś ma ładne oczy i mi tak bardzo bardzo bardzo obieca, że namówi kogoś (albo samego siebie) do przekazania 1% podatku na leczenie Dominiki (którą w niniejszym konkursie wspieramy), to może jeszcze relację w drodze dalekoidącej ewentualności wysłać.

BO PRZECIEŻ:

Z końcem kwietnia mija termin rozliczania się z Urzędem Skarbowym. W związku z czym jeśli jeszcze nie wpisałeś Czytelniku drogi niczego w rubryczce o 1% podatku, to Ci taką radę dam, żeby pomóc tym jednym procentem Dominice, którą wspomagamy w konkursie:

W rocznym zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryczce podaj nazwę organizacji "Dobro Powraca – Fundacja na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane" oraz numer jej wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego: 0000338878 a także jako cel szczegółowy, imię i nazwisko czyli Dominika Stryjewska.


Chociaż właściwie w tym roku już się chyba nie wpisuje nazwy organizacji, tylko numer KRS. Przynajmniej ja tak miałem w swoim egzemplarzu PIT.

Komentarze

Popularne posty